Zostań Wolontariuszem!

Pracujemy społecznie organizując projekt Poznański Bieg

 wolontariat_strona.jpg

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia Wolontariuszy. To oni wykonują ogromną liczbę zadań i budują atmosferę wielkiego sportowego święta. Każdego roku pracuje z nami ponad stu wolontariuszy w różnym wieku! Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie:-)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć dużą biegową imprezę, jeśli sport jest Twoją pasją, chcesz przeżyć przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy temu niezwykłemu wydarzeniu lub poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty i spełniają się pomagając innym – ta oferta jest adresowana właśnie do Ciebie!

Udział w wolontariacie to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To możliwość udziału w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie „od kuchni” w ciekawej imprezie sportowej. Wolontariusze nawiązują nowe przyjaźnie i znajomości, odkrywają nowe talenty, zdobywają doświadczenie i w znakomitej atmosferze twórczo spędzają czas.

Aby zostać wolontariuszem wystarczy odrobina dobrej woli. Oczekujemy jedynie zaangażowania, odpowiedzialności i mnóstwa pozytywnej energii.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 14 lat do… wieku bez górnej granicy. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek, preferowane zadanie i czas, w którym chcesz pomóc oraz, jeśli chcesz, kilka słów o sobie) przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy z naszych wolontariuszy otrzyma: ciepły posiłek oraz napoje w dniu imprezy, pamiątkową koszulkę, identyfikator, mapę z instrukcjami (dla wolontariuszy trasy), szkolenie przed imprezą.

Po zakończonej współpracy wolontariusze mogą otrzymać zaświadczenia o współpracy w formie certyfikatu. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.